No mazākajām spuldzītēm, līdz lielākajiem akumulatoriem.

Jauna kravas automašīnas akumulatoru sērija - Galaxy EFB SMF
Jauna kravas automašīnas akumulatoru sērija - Galaxy EFB SMF

Jauna akumulatoru sērija kravas automašīnām - Galaxy EFB SMF, kurā apvienotas divas tehnoloģijas, lai neitralizētu sekas, kuras rodas no biežas akumulatoru izlādes. Tie ir paredzēti automašīnām, kuras tiek izmantotas gariem kravu pārvadājumiem ar autovadītāja atpūtas laiku pavadīšanu automašīnā, kā arī īpašiem transportlīdzekļiem, kas pārvadā bīstamas kravas.

Galaxy EFB SMF ir tehnoloģiski attīstīts produkts, kas atbilst tirgus prasībām attiecībā uz noslēgtiem akumulatoriem, kuriem nav nepieciešama apkope. Ņemot vērā, ka automašīna nav tikai darba vieta, bet arī autovadītāja dzīvesvieta attiecīgā pārvadājuma laikā, to akumulatori tiek pakļauti dziļai izlādei daudzo dīkstāves stundu laikā. Ilgstoša uzlāde no šāda līmeņa negatīvi ietekmē akumulatora darbības laiku un samazina tā kalpošanas mūžu. Jaunajos akumulatoros tiek izmantotas tehnoloģijas, kas neitralizē šos negatīvos efektus, pozitīvi ietekmējot un nodrošinot uzticamu akumulatora darbību.

Lietas kuras jāņem vēra izvēloties LED paneļa gaismu, jeb LEDBAR(-us).
Lietas kuras jāņem vēra izvēloties LED paneļa gaismu, jeb LEDBAR(-us).

Papildus lukturiem kļūstot aizvien iecienītākiem, airvien vairāk autovadītāju izvēlas aprīkot savus transportlīdzekļus ar LED papildus apgaismojumu. Ja esat kādreiz naktī braukuši ar auto, kuram nav sevišķi labas tālās gaismas, sapratīsiet apgaismojuma nozīmi, īpaši ņemot vērā LED spuldžu izturību un energoefektivitāti. Bieži vien pērkot lukturi, tā teikti pirmo kurš pagadās, tas tiek pēcāk nožēlots. Tāpēc šeit būs aprakstītas pāris lietas, kuras jāņem vērā iegādājoties LED papildus lukturus.