No mazākajām spuldzītēm, līdz lielākajiem akumulatoriem.

Vignal ir labi pazīstams kā augstākās kvalitātes zīmols, kas izstrādāts un ražots, ievērojot visstingrākās ražotāju specifikācijas.
Vignal ir labi pazīstams kā augstākās kvalitātes zīmols, kas izstrādāts un ražots, ievērojot visstingrākās ražotāju specifikācijas.

Īsts speciālists un līderis komerciālo transportlīdzekļu signālierīču jomā. No aizmugurējiem lukturiem līdz gabarīt gaismas lukturiem, Vignal piedāvā daudz signālierīču, kas satiksmes dalībniekiem ļaus redzēt jūsu transportlīdzekli gan uz ceļa, gan bezceļu. Uzņēmumus pilnībā pārzina un ievēro starptautiskos noteikumus, lai izstrādātu produktus, kas uzlabos visu iesaistīto personu drošību. Vignal ir sevi pierādījis kā eksperts dizaina, fotometrisko un optisko prasību jomā.

Kravas automašīnas

Savā inovāciju procesā kravas auto ražotāji meklē partnerus ar starptautiskām zināšanām. Ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi apgaismojuma un signālierīču jomā Vignal nodrošina īstenu izcilību. Uzņēmuma pastāvīgie jauninājumi attaisno tā līdera pozīcijas kravas auto tirgū.

PIEKABES UN PUSPIEKABES

Piekabju un puspiekabju ražotāji integrē tehnoloģijas, kuru prasības kļūst arvien sarežģītākas. Veicot LED integrēšanu apgaismojumā un signālierīcēs vairāk nekā 15 gadus, Vignal ir attīstījusi spēcīgas optoelektronikas prasmes. Lai reaģētu uz šo īpašo un specializēto tirgu, Vignal piedāvā pielāgotus risinājumus, kas atbilst visiem noteikumu ierobežojumiem.

Jauna kravas automašīnas akumulatoru sērija - Galaxy EFB SMF
Jauna kravas automašīnas akumulatoru sērija - Galaxy EFB SMF

Jauna akumulatoru sērija kravas automašīnām - Galaxy EFB SMF, kurā apvienotas divas tehnoloģijas, lai neitralizētu sekas, kuras rodas no biežas akumulatoru izlādes. Tie ir paredzēti automašīnām, kuras tiek izmantotas gariem kravu pārvadājumiem ar autovadītāja atpūtas laiku pavadīšanu automašīnā, kā arī īpašiem transportlīdzekļiem, kas pārvadā bīstamas kravas.

Galaxy EFB SMF ir tehnoloģiski attīstīts produkts, kas atbilst tirgus prasībām attiecībā uz noslēgtiem akumulatoriem, kuriem nav nepieciešama apkope. Ņemot vērā, ka automašīna nav tikai darba vieta, bet arī autovadītāja dzīvesvieta attiecīgā pārvadājuma laikā, to akumulatori tiek pakļauti dziļai izlādei daudzo dīkstāves stundu laikā. Ilgstoša uzlāde no šāda līmeņa negatīvi ietekmē akumulatora darbības laiku un samazina tā kalpošanas mūžu. Jaunajos akumulatoros tiek izmantotas tehnoloģijas, kas neitralizē šos negatīvos efektus, pozitīvi ietekmējot un nodrošinot uzticamu akumulatora darbību.

No mazākajām spuldzītēm, līdz lielākajiem akumulatoriem!